سحرخیز - عیار زعفران ایرانی > درباره سحرخیز
بارگزاری...
چشم انداز

چشم انداز

قرارگرفتن در زمره شركتهاي تراز اول جهان در تأمين و عرضه محصولات غذايي بسته بندي شده ايمن و رقابت پذير در سطح جهاني

ماموریت

ماموریت

تأمين، توليد و عرضه محصولات غذايي ايمن و با كيفيت با هدف سلامت مصرف كنندگان و ارتقاي رقابت پذيري در سطح جهاني، ضمن رعايت اصول اخلاق حرفه اي و ارزش آفريني براي مشتريان و ساير ذينفعان و با تكيه بر بكارگيري تكنولوژي و دانش و شايستگي سرمايه هاي انساني شركت.

ارزش‌ها

ارزش‌ها

▪️ صداقت: ما در اندیشه، کلام و رفتار، با خودمان، سازمان، همکاران صادق هستیم. ▪️ اعتماد: صدای ما در سازمان اعتماد متقابل بوده و تلاشمان در جهت جلب اعتماد روز افزون جامعه است. ▪️ احترام: احترام به همکاران، سازمان، جامعه و به‌ویژه مشتریان، از مهمترین شاخصه های رفتاری ماست. ▪️ کارتیمی همدلانه: همدلی، کار تیمی و مشارکت در ارزش آفرینی برای سازمان و مشتریان از مهمترین مبانی عملکرد ماست. ▪️ نظم و انضباط: به نظم و انضباط در تمام فعالیت های خود باور داشته و به اجرای آن پایبندیم. ▪️ مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد: تفکر متعهدانه، رفتار مسئولانه و پاسخگویی در تحقق اهداف سازمان، زیر بنای فرهنگ سازمانی ماست. ▪️ یادگیری و توسعه توانمندی همکاران: آموزش، یاداوری، توسعه فردی و انتقال تجربه در سازمان ما فعالیتی مستمر است. ▪️ تعهد و وفاداری: ما به تحقق اهداف، برند سازمان و سلامت جامعه وفادار بوده و در راستای آن متعهدانه می کوشیم.

بارگزاری گواهینامه ها و دستاوردها...
بارگزاری لیست شرکت ها...

با ما تماس بگیرید

021-91094905

تماس با سحرخیز

مرکز تماس: 02191094905
فروشگاه تهران : پاسداران بین بوستان هفتم و هشتم جنب داروخانه شبانه روزی - 02191094905  داخلی 421 و 09102291988
کارخانه سحرخیز: خراسان رضوی-مشهد-بخش احمد آباد، روستای پیوه ژن،شهرک صنعتی بینالود ، کوچه فناوری 1 ، کوچه فناوری 2 ، پلاک 37 طبقه همکف - 05133561016

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت
  • بازگشت به بالا