بارگزاری...
چشم انداز

چشم انداز

پیشرو در تامین و عرضه زعفران و محصولات غذایی بسته بندی شده با قابلیت رقابت در سطح جهانی و با هدف ایجاد ارزش مشترک برای کلیه ذینفعان.

ماموریت

ماموریت

تامین، تولید و عرضه محصولات غذایی با کیفیت، در بسته بندی های متنوع و جذاب با رعایت اصل صداقت، احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان در راستای ارتقاء سلامت جامعه، با استفاده از منابع انسانی متخصص جهت رقابت در بازار داخلی و خارجی.

ارزش‌ها

ارزش‌ها

▪️ صداقت: ما در اندیشه، کلام و رفتار، با خودمان، سازمان، همکاران صادق هستیم. ▪️ اعتماد: صدای ما در سازمان اعتماد متقابل بوده و تلاشمان در جهت جلب اعتماد روز افزون جامعه است. ▪️ احترام: احترام به همکاران، سازمان، جامعه و به‌ویژه مشتریان، از مهمترین شاخصه های رفتاری ماست. ▪️ کارتیمی همدلانه: همدلی، کار تیمی و مشارکت در ارزش آفرینی برای سازمان و مشتریان از مهمترین مبانی عملکرد ماست. ▪️ نظم و انضباط: به نظم و انضباط در تمام فعالیت های خود باور داشته و به اجرای آن پایبندیم. ▪️ مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد: تفکر متعهدانه، رفتار مسئولانه و پاسخگویی در تحقق اهداف سازمان، زیر بنای فرهنگ سازمانی ماست. ▪️ یادگیری و توسعه توانمندی همکاران: آموزش، یاداوری، توسعه فردی و انتقال تجربه در سازمان ما فعالیتی مستمر است. ▪️ تعهد و وفاداری: ما به تحقق اهداف، برند سازمان و سلامت جامعه وفادار بوده و در راستای آن متعهدانه می کوشیم.

بارگزاری گواهینامه ها و دستاوردها...
در حال بارگزاری...
بارگزاری لیست شرکت ها...

با ما تماس بگیرید

021-41311

تماس با سحرخیز

مرکز تماس: 41311-021
دفتر تهران : خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، کوچه صائب تبریزی شرقی، پلاک ۲۷
کارخانه سحرخیز: مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، بلوار تلاش شمالی، شماره ۱۳۵

طراحی سایت و پشتیبانی: ایران سایت
  • بازگشت به بالا