برای دریافت راهنمایی بیشتر

تماس با شماره 021-41311
پیام به تلگرام @SaharkhizLandAdmin
ارسال ایمیل به hello@saharkhizland.com

خرید اینترنتی محصولات سحرخیز

۱ محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید
۲ آدرس و اطلاعات خود را وارد کنید
۳ آنلاین پرداخت و درب منزل تحویل بگیرید

اگر در حین خرید نیاز به مشاوره داشتید در ارتباط با ما از طریق صفحه تماس و یا شماره تلفن 021-41311 راحت باشید.

درباره سحرخیز

سحرخیز را بیشتر بشناسیم

تاریخچه سحرخیز

شرکت زعفران سحرخیز مجموعه‌ای است خانوادگی که از سال 1311 با اعتقاد بر ارائه محصولات با کیفیت و اصل احترام به مشتری توسط مرحوم حاج محمد سحرخیز بنیان گذاشته شد و تا سال 1342 فعالیت سحرخیز در قالب فروشگاه‌‌‌‌‌‌های زعفران سحرخیز ادامه داشت.
در سال 1381به پاس همراهی مشتریان و برای ادامه این مسیر همراهی در محصولات دیگر، شرکت کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز با افزایش نیروی انسانی به 100 نفر تأسیس شد، که در این مسیر، شش کالای جدید به خانواده محصولی سحرخیز اضافه و پنج قاره جهان میزبان صادرات زعفران و چای این شرکت شدند.

با تدوام مسیر همراهی با مشتریان و چشم‌اندازی که سحرخیز برای توسعه محصولات خود در نظر گرفته بود در سال 1384 فاز یک مجتمع کشاورزی تولیدی زعفران سحرخیز واقع در شهرک صنعتی توس افتتاح شد که به موفقیت رسیدن این مرحله، منجر به توسعه فاز دوم در سال 1386 و افتتاح شعبه فروش تهران شد.

در راستای برآوردن نیاز همراهان به محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، سحرخیز مطالعات سرمایه‌گذاری  را آغاز کرد که منجر به ساخت و راه‌اندازی بزرگترین واحد بهداشتی تولید و کنترل کیفیت نبات ایران در سال 1388 شد.
به دنبال توسعه گسترده محصولات، شرکت پخش سراسری بینالود‌پارسیان به عنوان تخصصی‌ترین شرکت پخش سراسری زعفران در ایران و پخش کننده انحصاری محصولات سحرخیز  در سال 1389 تاسیس و راه اندازی شد .

تداوم در حفظ کیفیت، اصالت محصولات و استقبال مشتریان و بازار‌های جدید داخلی و خارجی، منجر به افتتاح بزرگترین مجتمع تولیدی نبات در ایران با عنوان پانیذشهدبینالود واقع در شهرک صنعتی بینالود در 1392 شد.

با گسترش برند و محصولات سحرخیز و توجه به نیازو ذائقه مشتریان بازار‌های خارجی، شعبه آمریکای شمالی سحرخیز در تورنتو کانادا در سال 1393 شروع به کار نموده و مشتریان بین‌المللی نیز به همراهان سحرخیز اضافه شدند.

سحرخیز برای حفظ اعتماد مشتری که با‌ارزش‌ترین سرمایه‌های است که طی هشتاد سال فعالیت در تهیه و فروش زعفران و دیگر محصولات مکمل به دست آورده است، همواره خود را ملزم به انجام اقدامات کنترلی و نظارتی دقیقی می‎داند که فرآیند پیچیده‌ای را از مزرعه تا مصرف در بر می‌گیرد و کلیه محصولات خود را پس از تایید واحد کنترل کیفیت در محیطی کاملا بهداشتی و با استفاده از فناوری پیشرفته و بهره‌گیری از کارشناسان، متخصصین و کارکنان متعهد، تولید و بسته‌بندی می‌نماید.
 

خط مشی

گروه کشاورزی صنعتی زعفران سحرخیز با هدف تبدیل شدن به برند برتر و قابل اعتماد جهانی در زمینه بسته‌بندی انواع محصولات غذایی، اصول افزایش مداوم کیفیت و ایمنی محصولات را به عنوان محور فعالیت‌های خود انتخاب نموده است. 
در این راستا، شرکت تلاش می‌نماید با استقرار کامل الزامات دارای کاربرد استانداردهای بین المللی شامل استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015)، استاندارد ایمنی مواد غذایی (ISO 22000:2018)، استاندارد تجزیه و تحلیل خطر و نقاط کنترل بحرانی (HACCP) و استانداردهای ملی و الزامات قانونی مرتبط با محصولات تولیدی شرکت و با رعایت الزامات خاص مشتریان به اهداف خود نایل آید و بدین منظور ضمن شناسایی و واکنش مناسب در برابر ریسک‌ها و بهره برداری از فرصت‌‌‌ها با اتکا بر دانش کارکنان، تمرکز بر موارد زیر در کلیه فرآیندها و فعالیت‌ها را سرلوحه کار خود قرار داده است:
 
حرکت در جهت افزایش رضایت¬مندی مشتریان و سایر ذینفعان از عملکرد شرکت.
بهبود مستمر، اثربخشی و کارآیی فعالیت‌ها و فرآیندهای سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی.
توانمندسازی کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی، از طریق رشد و ارتقای آگاهی و مهارت ایشان با استفاده از آموزش هاي موثر و بكارگيري سازوکار‌های انگیزشی.
اهتمام به ارتقاء ایمنی محصول.
تلاش در راستای بهبود فرایندها، زیرساخت و محیط کار.
افزایش مشاركت كاركنان با توسعه فرهنگ کارتیمی.
افزایش بهره‌وری منابع تولید در جهت کاهش هزینه‌ها.
 
مديريت ارشد و كاركنان گروه کشاورزی صنعتی زعفران سحرخیز ، متعهد به حفظ، اجرا و بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی در چارچوب سیاست‌های فوق می‌باشند و میزان تعهد و تلاش کارکنان و مدیران در جهت تحقق این سیاست‌ها جزو معیارهای ارزیابی عملکرد ایشان محسوب می‌گردد.
ارزش‌ها

ارزش‌ها

▪️ صداقت: ما در اندیشه، کلام و رفتار، با خودمان، سازمان، همکاران صادق هستیم.
▪️ اعتماد: صدای ما در سازمان اعتماد متقابل بوده و تلاشمان در جهت جلب اعتماد روز افزون جامعه است.
▪️ احترام: احترام به همکاران، سازمان، جامعه و به‌ویژه مشتریان، از مهمترین شاخصه های رفتاری ماست.
▪️ کارتیمی همدلانه: همدلی، کار تیمی و مشارکت در ارزش آفرینی برای سازمان و مشتریان از مهمترین مبانی عملکرد ماست.
▪️ نظم و انضباط: به نظم و انضباط در تمام فعالیت های خود باور داشته و به اجرای آن پایبندیم.
▪️ مسئولیت پذیری و پاسخگویی در مقابل عملکرد: تفکر متعهدانه، رفتار مسئولانه و پاسخگویی در تحقق اهداف سازمان، زیر بنای فرهنگ سازمانی ماست.
▪️ یادگیری و توسعه توانمندی همکاران: آموزش، یاداوری، توسعه فردی و انتقال تجربه در سازمان ما فعالیتی مستمر است.
▪️ تعهد و وفاداری: ما به تحقق اهداف، برند سازمان و سلامت جامعه وفادار بوده و در راستای آن متعهدانه می کوشیم.

ماموريت

ماموريت

تامین، تولید و عرضه محصولات غذایی با کیفیت، در بسته بندی های متنوع و جذاب با رعایت اصل صداقت، احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان در راستای ارتقاء سلامت جامعه، با استفاده از منابع انسانی متخصص جهت رقابت در بازار داخلی و خارجی.

SEO SERVICES

چشم انداز

پیشرو در تامین و عرضه زعفران و محصولات غذایی بسته بندی شده با قابلیت رقابت در سطح جهانی و با هدف ایجاد ارزش مشترک برای کلیه ذینفعان.

از سحرخیزان انتظاری جز صداقت و دوستی با ملت ایران با تولیدات بی نظیرشان نمی‌توان داشت، همه چیز و همیشه بر وفق مرادتان باشد.

احمد نجفی

هنزپیشه سینما و تلویزیون
لبخند زیبای شما، مهر و محبت و مهربانی، و روح مهربانی شما را در سحرخیز دیدم و حس کردم. امیدوارم مانند نامتان همیشه کامروا باشید و عشق و روح الهی در وجودتان همیشه جاری باشد.

نعیمه نظام دوست

هنزپیشه سینما و تلویزیون

حدیث فولادوند

هنزپیشه سینما و تلویزیون
با سپاس از کیفیت خوب محصولات سحرخیز. امیدوارم که همچنان پایدار و ماندگار باشید.
گروه سحرخیز
بالا

برای ورود به باشگاه مشتریان لطفاً شناسه و گذرواژه خود را وارد کنید

گذرواژه خود را فراموش کردید؟

ثبت نام در باشگاه مشتریان سحرخیز